środa, 17 sierpnia 2011

Zakneblowane drzwi i kartelucha-lustro

Z wtorkowego spaceru po Tórshavn - kartka w drzwiach sklepu muzycznego przy Vágsbotnur: "Drodzy klienci, dzis komis bedzie zamkniety w godzinach 13-15. Moi synowie ida pierwszy dzien do szkoly".
Najblizsze ferie w pazdzierniku.

4 komentarze:

Alvaro Gómez Castro pisze...

Hi, I have been visiting your blog. ¡Congratulations for your work! I invite you to visit my blog about literature, philosophy and films:
http://alvarogomezcastro.over-blog.es

Greetings from Santa Marta, Colombia

Anonimowy pisze...

Cześć, ja w kwestii technicznej. Ostatnie trzy notki nie mają tytułów i chyba przez to nie wyskakują mi w RSS'sie. Z poziomu RSS 'biuro rzeczy znalezionych' wciąż figuruje jako najświeższa notka. Uprzejmie proszę o nadawanie tytułów notkom (choćby i tytułów pustych).
Naprzykam się w tej nudnej kwestii, tylko dlatego, że mi się bardzo tu podoba.

havnar pisze...

Cenna informacja, dziękuję! Ciekawe czy jeśli zatytułuję notkę ex post, to RSS to wychwyci? Lada dzień wrzucę coś nowego, od teraz już zawsze z tytułami, uprzejmie proszę jak najczęściej tu zaglądać, wpisywać się, polemizować i napominać autora, jeśli zacznie zanadto bzdurzyć ;)

jay pisze...

Wszedłem, na stronę tego sklepu muzycznego i wzruszyło mnie zdjęcie wnętrza sklepu, połączenie osiedlowej biblioteki z działem zabawek:)